O nás | MYDLOBARDFA.SK

Tradičné prírodné mydlo z lesov a lúk v okolí mesta bardejov
Vitajte na našej stránke MYDLO BARDFA

PREČO PRÍRODNÉ MYDLO?
Príroda je pre nás inšpiráciou a z nej čerpáme silu, ale aj liečivé a blahodárne účinky. Spočiatku sme bylinky zbierali, sušili a následne využívali len na čaje, neskôr prišiel nápad využiť ich aj na pokožku. A tak pomaly vznikali naše mydlá. Prírodné mydlá, ktoré sú vyrábané len zo 100 %-ných rastlinných olejov (kokosový, olivový, ricínový, jojobový, svätojánsky-ľubovníkový olej a bambucké maslo), ktoré nevysušujú pokožku, zanechávajú ju jemnú a hodvábnu a to aj vďaka glycerínu, ktorý sa prirodzene pri výrobe vyt vorí. Do mydiel pridávame liečivé bylinky, ktoré od jari do jesene vlastnoručne zbierame na našich lúkach. Vďaka tomu dosiahneme želaný efekt na pokožke. Ďalšími pridávanými zložkami sú med, propolis, včelí vosk (z vlastnej včelnice), kozie mlieko, kávové zrná - všetko prísady, ktoré sa môžu aj konzumovať a preto sú bezpečné aj pre vašu kožu. Naše mydlá vznikali ako naša osobná potreba (umývanie rúk, celého tela, ale aj vlasov) a postupne sa dostávajú do povedomia našich priateľov a známych.
Ak ste ich už vyskúšali, podeľte sa o svoje skúsenosti s nami aj s ostatnými. Radi privítame vaše pripomienky, postrehy, ale aj nápady a dotazy. Veď už to nie je len naša osobná potreba, ale aj úžitok pre vás.
Kvalita mydla a spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradou prioritou.
Aktuality
Máte záujem o naše mydla? Chcete si ich objednať? Napíšte nám e-mail na doleuvedenú adresu alebo pošlite správu na FB Prírodné mydlo z Bardejova. Veríme, že budete spokojní tak, ako stovky našich stálych zákazníkov.
Ďakujeme za dôveru
Miriam a Ján
ručná výrobavysoká kvalitaľudová cena
Sledujte nás aj:
Ospravedlňujeme sa za dočasnú nedostupnosť stránky. Momentálne prebieha úprava a doplňovanie najnovších informácií. Ďakujeme za porozumenie.